شرکت پترو پالت کاسپین تولید کننده انواع پالت پلاستیکی در شهرک صنعتی کاسپین تاسیس گردیده است.    فروش پالت پلاستیکی فروش پالت پلاستیکی فروش پالت پلاستیکی فروش پالت پلاستیکی

انواع پالت پلاستیکی

اصولا سه مدل پالت پلاستیکی وجود دارد:
1- توهم خور : این مدل پالت به دلیل اینکه داخل هم می روند حجم کمی را می گیرد و معمولا برای فروشگاههای مواد غذایی که فضای کمی دارند کاربرد دارد از مشخصات این پالت ها می توان گفت که رانر زیر آنها قرار ندارد و به صورت پایه ای می باشند و روی پالت سوراخی به اندازه پایه پالت پلاستیکی می باشد که داخل هم میروند.
این پالت پلاستیکی توهم خور همچنین به کاهش هزینه حمل هم کمک می کند چون تقریبا سه برابر پالت های دیگر در یک کانتینر جایگیری می شود.
2- پالت پلاستیکی پشت دار : این پالت ها تقریبا مثل پالت چوبی می باشند و این مدل پالت برای کارخانجات صرفه ی اقتصادی دارد چون می توان تا 3 ردیف از این پالت ها را روی هم قرار داد .
3- پالت پلاستیکی دندانه دار:
این مدل پالت از استقبال خوبی برخوردار نشده تا به حال و در واقع یک محصول شکست خورده می باشد.

  • تهران، شهرک کاسپین
  • 021-44273743
  • 0912-5308265
  • 021-44273742
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

شرکت پترو پالت کاسپین تولید کننده انواع پالت پلاستیکی در شهرک صنعتی کاسپین تاسیس گردیده است. در این شرکت با توجه به نیاز بازار به پالت پلاستیکی پا به عرصه گذاشته و پالت پلاستیکی را در ابعاد و انواع مختلف تولید می کند . هدف شرکت پترو پالت کاسپین در تسهیل و مکانیزه شدن بسته بندی کارخانجات ترسیم شده است ‌؛ لذا این شرکت تمام انتقادات و پیشنهادات در جهت بهبود کیفیت محصول را پذیرا می باشد . شرکت پترو پالت قرارداد بلند مدت با بزرگترین مرکز باربری در منطقه منعقد کرده تا پالت پلاستیکی درخواستی را در کوتاهترین زمان و نازلترین قیمت به مشتریان خود در تمام نقاط کشور تحویل دهد .

موقیت ما در نقشه

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

35.724448
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن