شرکت پترو پالت کاسپین تولید کننده انواع پالت پلاستیکی در شهرک صنعتی کاسپین تاسیس گردیده است.    فروش پالت پلاستیکی فروش پالت پلاستیکی فروش پالت پلاستیکی فروش پالت پلاستیکی

چه تعداد سفر برای یک پالت امکان پذیر است ؟

چه تعداد سفر برای یک پالت پلاستیکی امکان پذیر است ؟
هسته اصلی در آنالیز و مشخصات یک پالت مناسب تعداد سفر هایی است که می تواند انجام دهد یا همان تعداد جابجایی در طول زمان مشخص در واقع اولین متغییر برای امتیاز دهی به یک پالت پلاستیکی مقدار جابجایی می باشد .
در آخرین تحقیقات بدست آمده در مورد پالت نشان داده است که : پالت های چوبی در اکثر سفری که می تواند انجام دهد ۴ تا ۶ بار می باشد و اما پالت های پلاستیکی می تواند تا 30 مرتبه به سفرهای بلند مدت بین قاره ای بدون مشکل طی کند.
طبق گفته های شرکت پترو پالت کاسپین آن ها پالت پلاستیکی تولید شده خود را تا یک سال گارانتی تعویض میکنند .
همچنین آنها این همت را پیش روی خود گذاشته اند که این زمان را تا 3 سال افزایش دهند و همچنیت تعداد سفر هر پالت پلاستیکی را به 40 سفر در سال افزایش دهند .
تحقیقات نشان می دهد که بیشتر آمار صدمات یک پالت پلاستیکی در جابجایی آن می باشد اگر یک پالت به طور دایم در حال جابجایی باشد طول عمر آن پالت 3 تا 5 سال می باشد و اگر همان پالت در حالت ثابت باشد خیلی بیشتر عمر می کند.

  • تهران، شهرک کاسپین
  • 021-44273743
  • 0912-5308265
  • 021-44273742
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

شرکت پترو پالت کاسپین تولید کننده انواع پالت پلاستیکی در شهرک صنعتی کاسپین تاسیس گردیده است. در این شرکت با توجه به نیاز بازار به پالت پلاستیکی پا به عرصه گذاشته و پالت پلاستیکی را در ابعاد و انواع مختلف تولید می کند . هدف شرکت پترو پالت کاسپین در تسهیل و مکانیزه شدن بسته بندی کارخانجات ترسیم شده است ‌؛ لذا این شرکت تمام انتقادات و پیشنهادات در جهت بهبود کیفیت محصول را پذیرا می باشد . شرکت پترو پالت قرارداد بلند مدت با بزرگترین مرکز باربری در منطقه منعقد کرده تا پالت پلاستیکی درخواستی را در کوتاهترین زمان و نازلترین قیمت به مشتریان خود در تمام نقاط کشور تحویل دهد .

موقیت ما در نقشه

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

35.724448
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن